Sesja sensualna w pytaniach i odpowiedziach.

Sesja sensualna zanim dojdzie do skutku zwykle jest wiele pytań. Naturalnym jest dla mnie jako fotografa, że powinienem udzielić odpowiedzi. Tym razem chce Tobie je przedstawić.

Sesja sensualna – najpierw zaufanie

Trudno obnażyć się przed kimś do kogo nie mamy ani krzty zaufania. Dlatego zaufanie to w zawodzie fotografa zajmującego się takimi zdjęciami to podstawa.

W naszym wypadku, pracując we dwoje, mamy możliwość stworzenia odpowiedniej atmosfery która jest tak doceniana przez naszych klientów / klientki.

Duży nacisk kładę jako fotograf na to by fotografowane kobiety, pary, czy mężczyźni wiedzieli jaki będzie plan sesji. Pierwszy kontakt z tematyką fotografii intymnej wykonywanej podczas sesji fotografii sensualnej staram się zapewnić już na etapie wejścia na naszą stronę internetową. Tutaj na podstronie: https://nocposlubna.pl/sesja-intymna/ wyjaśniam jak to wszystko wygląda. Czego należy się spodziewać.

Tu nie ma miejsca na przykre niespodzianki. Nawet podczas fotografii w miejscach publicznych stawiam na maksymalne bezpieczeństwo osób fotografowanych, oraz dyskrecję z naszej strony. To niezbędne minimum dla osób fotografowanych.

Sesja sensualna we dwoje
Sesja sensualna we dwoje

Pytania i odpowiedzi

Poniżej zamieszczam nagrania w formie video najczęstszych pytań i odpowiedzi do nich które możesz posłuchać / obejrzeć. Materiał jest spory dlatego został podzielony na dwie części.

Filmy są oznaczone jako materiały 18+ dlatego serwis YouTube żąda potwierdzenia dorosłości.

Przede wszystkim ważna jest informacja – filmy możesz zobaczyć z zamieszczonych linków lub obejrzeć bezpośrednio na tej stronie. Pierwsza opcja wydaje się wygodniejsza.

Fotografia Intymna – Q&A na temat Fotografii Intymnej część 1

Poniżej zamieszczam pierwszy film. Można go obejrzeć klikając na link: https://youtu.be/JWNe0nkSKQs lub bezpośrednio poniżej:

Fotografia Intymna – Q&A na temat Fotografii Intymnej część 1

Fotografia Intymna – Q&A na temat Fotografii Intymnej część 2

Część druga pytań i odpowiedzi do sesji sensualnej – możesz zobaczyć klikając na link: https://youtu.be/xGdRlNF8Zqw lub oglądając poniżej:

Fotografia Intymna – Q&A na temat Fotografii Intymnej część 2

Co zabrać na sesję zdjęciową Akt/buduar?

Ten film to przede wszystkim informację jak przygotować się do sesji zdjęciowej, co ze sobą zabrać, o czym pamiętać. Ten materiał także możesz obejrzeć klikając na link: https://youtu.be/HmRdflTVC7k lub bezpośrednio poniżej:

Co zabrać na sesję zdjęciową Akt/buduar?

Sesja sensualna może być niezapomnianym, miłym doświadczeniem. Ciekawym przeżyciem. Bardzo chcemy by tak było dlatego przede wszystkim zachęcamy do obejrzenia tych materiałów.

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości – proszę – przede wszystkim skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Jeżeli oglądając te materiały dochodzisz do wniosku, że moglibyśmy odpowiedzieć na jeszcze inne pytania – proszę – napisz mi o nich. Chętnie wykonam kolejny materiał.

Sesja sensualna - sesja dla Ciebie?
Sesja sensualna – sesja dla Ciebie?

Dodaj komentarz