Kontakt

Maciej Ziegler fotograf i …

Doświadczenie zdobywałem na początku sam wykonując zdjęcia z „nocy poślubnych” oraz wykonując setki zdjęć modelek.Od kilku lat pracujemy wspólnie z moja małżonką Sylwią przy sesjach zdjęciowych, produktowych, katalogowych czy też zdjęciach na potrzeby marketingu czy też biznesu internetowego.

KTO PRACUJE PRZY SESJI

Obecnie podczas tego typu sesji zdjęciowych towarzyszy mi moja małżonka w roli stylistki, a także asystenta fotografa – dzięki temu sesja ma odpowiednie tempo – realizujemy sprawnie poszczególne założenia, pomaga „ułożyć się” do niektórych ujęć, a także oprócz „spojrzenia faceta” jest jeszcze to „spojrzenie kobiety” często na szczegóły, które niestety my faceci nie zawsze dostrzegamy 😉 Dzięki takiemu systemowi pracy uzupełniamy się wzajemnie. Często rozumiemy się bez zbędnych słów- dzięki doświadczeniu odgadujemy wzajemnie swoje zamierzenia i pomysły.

Przygotowanie do ujęcia w wannie
Przygotowanie do ujęcia w wannie

DLA KOGO JEST NASZA OFERTA

Dzięki doświadczeniu i ciekawym pomysłom, otwartości, zaangażowaniu trafiają do mnie klientki które oczekują pięknych zdjęć które może nie będą publikowane, ale na pewno będą stanowić piękna pamiątkę, prezent, niespodziankę …

Jestem fotografem – nie grafikiem – wykonuje fotografie czyli rozświetlam światłem wszystko to co Ty chcesz pokazać i chowam w cieniu wszystko to czego pokazać nie chcesz.

NIE WIEM CZY SIĘ NADAJĘ …

95% kobiet które decydują się na takie zdjęcia nie jest i nie było modelkami zawodowymi – co oznacza, że nie można od nich wymagać, że nie będą miały tremy, od razu potrafią się ustawić tak by odpowiednio wyeksponować to co by chciały pokazać, a zarazem ukryć wszelkie wady, defekty które ma KAŻDA kobieta.

Czasami łatwiej jest wykonywać zdjęcia, czasem dużo trudniej, jednak organizując tego typu sesje zdjęciowe przez kilka ostatnich lat nauczyliśmy się dużej cierpliwości i wyrozumiałości dla tego, że nasze klientki muszą mieć czas aby powoli oswoić się z sytuacją i nam zaufać.

Staramy się w naszej pracy być jak najbardziej profesjonalni by nasze klientki były zadowolone z samej sesji – by była ona dla nich miłym wspomnieniem do którego będą chciały za jakiś czas powrócić i efektów w postaci pięknych fotografii jakie uzyskamy.

NIE WIEM CZY ZDECYDUJE SIĘ ABY …

Decyzja związana z obnażeniem się przed fotografem wymaga szczególnego zaufania do niego – wiem o tym, zdaje sobie sprawę z tego jak wielkim zaufaniem mnie obdarzasz.

Ty decydujesz co chcesz pokazać. My możemy tylko zaproponować konkretne ujęcie.

Często pokazujemy przykładowe ujęcie lub tłumaczymy jak będzie wykonywane zdjęcie i co chcemy na nim pokazać. Każdy człowiek ma tzw. strefę komfortu której nie powinien nikt przekraczać – zdajemy sobie z tego sprawę.

GDZIE PRACUJEMY NAJCZĘŚCIEJ

Najczęściej zdjęcia wykonujemy w okolicach Warszawy, Kazimierza Dolnego, Lublina, Bydgoszczy, Łodzi, okolicach Krakowa, Zakopanego, Rzeszowa.


Często przyjeżdżają do nas klientki z całej Polski – w naszych okolicach sesje są tańsze 😉 – coraz częściej też przyjeżdżają z zagranicy by w ramach odwiedzin rodziny, znajomych w Polsce …
Możemy też przyjechać do Ciebie  …

KOSZTY

Aby podać dokładny koszt sesji intymnej potrzebne są ustalania z klientem czego od nas oczekuje, jakie zdjęcia będą wykonywane itp.

Na całkowity koszt sesji składa się:
– Praca fotografa + asystentki (stylistki)
– Ewentualne koszty wynajęcia apartamentu, pokoju, domu, miejsca gdzie będą wykonywane zdjęcia
– Wynajem specjalnych rekwizytów, strojów, pojazdów? … itp. do zdjęć – opcjonalnie
– Koszt pracy wizażystki, fryzjerki itp. – jeżeli maja też pracować przy sesji
– Koszty dojazdów, transportu itp. – w zależności od miejsca gdzie organizowana jest sesja 1zł/km
– W wypadku sesji organizowanych w większych odległościach koszty noclegów w godnych warunkach + możliwość zabezpieczenia sprzętu oraz samochodu (parking strzeżony)
– Specjalna obróbka zdjęć przez grafika (poprawianie ciała, usuwanie, dodawanie, zmiana tła, miejsca, fotomontaże itp.) – od 250zł/zdjęcie.

Kontakt

Maciej Ziegler

tel.: 603-822-828

e-mail: maciek@remixpw.com