Don’t rush challenge

Don’t rush challenge to nowy trend który pojawił się na czas pandemii. Jak widać nie wszyscy akcję #zostajewdomu traktują tak samo jak nic nie rób. To dla nich czas na twórczość jakiej do tej pory nie było, na jakę zwykle brakowało czasu.

Jestem za tym aby rozwijać kreatywność, uwalniać swoją wyobraźnię, poszerzać horyzonty. Zarazem uważam, że warto wykorzystywać możliwości jakie daje nam życie. To bardzo często wykorzystuje w fotografii którą tworzę. Staram się maksymalnie wykorzystywać te możliwości jakie w danym momencie daje mi życie.

Dzięki nadal w pełni funkcjonującym wytycznym o dystansie społecznym, osoby korzystające z mediów społecznościowych kontynuują swoją kreatywność, podejmując różne wirtualne wyzwania, które mogą wypróbować i podzielić się nimi z przyjaciółmi. Jednym z nowszych jest #DontRush Challenge.

Podczas gdy prawdopodobnie bierzesz udział w akcji #zostanwdomu, warto przygotować się jednak na wyjście. Wyjście z klasą, aby mimo niesprzyjających warunków wyglądać tak jak nigdy dotąd.

Na czym polega #DontRush Challenge

#DontRush Challenge to zabawny wirusowy trend, w którym Ty i Twoje przyjaciółki możecie wziąć udział – nawet z różnych domów. Trend nazywa się #DontRush Challenge, ponieważ teledyski są ustawione na utwór „Don’t Rush” autorstwa Young T & Bugsey z Headie One.

To również ma być ironia losu, ponieważ w filmach #DontRush Challenge (Don’t Rush – Nie spiesz się) montaż sprawia, że wygląda na to, że jesteś gotowy w ciągu kilku sekund. Cała istota wyzwania polega na tym, aby zebrać swoich najlepszych przyjaciół (wirtualnie) i pokazać swoje najlepsze transformacje od strojów sitting-at-home do swojego wyglądu na wyjście.

Zacznijmy od przykładu z naszego polskiego podwórka i filmu przygotowanego przez infulancerki:

Jak to zrobić?

Wyzwanie #DontRush Challenge wymaga, aby każda osoba w składance nakręciła swoje własne części oddzielnie, a następnie ktoś połączył je wszystkie na końcu. W ramach wyzwania masz rozpocząć nagranie wideo w swoim „domowym stroju”. To, czy będzie to oznaczało bycie w szlafroku, masce, czy ulubionych piżamach, zależy od Ciebie. Kiedy już popisujesz się przed obiektywem, musisz wziąć szczoteczkę do makijażu i przykryć nią obiektyw aparatu / kamery / telefonu, a następnie zakończyć pierwszą część filmu.

Następnie, wyłączając kamerę, przebierasz się w sposób, który daje Ci największą pewność siebie. Jak zrobić makijaż, w co się ubrać, jak zrobić włosy – to są rzeczy, które można zindywidualizować.

Kiedy skończysz się przygotowywać, zrestartujesz nagrywanie. Aby nagranie wideo dało efekt, że jesteś gotowa w ciągu kilku sekund, rozpocznij nagrywanie szczotką do makijażu (lub innym elementem) zakrywającym kamerę w taki sam sposób, w jaki zakończyłaś poprzednie nagranie. Następnie wyciągnij szczoteczkę do makijażu z ekranu, aby odsłonić swoje przemiany. Kiedy już pokażesz swoją niesamowitą transformację, wyrzuć szczoteczkę do makijażu z ekranu, aby dać jej złudzenie, że przekazujesz ją następnej osobie w filmie.

Zanim kolejna osoba nagra swoją część filmu, powinna upewnić się, że wie, w którą stronę „złapać” szczoteczkę z dala od ekranu. Przejścia dla każdej osoby na filmie powinny być omówione przed nagraniem, tak aby film był spójny.

Don’t Rush Challenge – efekt końcowy?

…ale czy musi być akurat pędzel do makijażu?

Chociaż najczęściej używa się pędzla do makijażu, inni ludzie są kreatywni i używają innych przedmiotów, takich jak ręczniki, dłonie lub innych istotnych dla ich wykonania zadania. Poniżej zamieszczam wersję pielęgniarską tego wyzwania gdzie zamiast pędzla użyto stetoskopu:

Może jeszcze wersja militarna:

Wersja militarna ale w druga stronę? Proszę bardzo znalazłem coś takiego:

Powstały tez filmiki innych grup zawodowych. Przykładowo poniżej filmik pracowników pewnej linii lotniczej którzy także postanowili podjąć wyzwanie:

Żeby nie było – nie bawią się tylko panie, ale także panowie poddają się tym trendom:

Edycja PoloDance:

Albo wersja WWE:

Nie ma znaczenia, kim jesteś i jak się ubierasz – celem #DontRush Challenge jest pokazanie Twoim znajomym i naśladowcom, jak wyglądasz, kiedy czujesz się najlepiej. A czasami przebranie się (nawet jeśli nie masz gdzie się podziać) jest tym, czego potrzebujesz, aby przejść z dobrym samopoczuciem przez resztę kwarantanny.

Pisząc ten artykuł skorzystałem ze strony: https://www.bustle.com/p/how-to-do-the-dont-rush-challenge-on-tiktok-instagram-22766510

BONUS na koniec

Do napisania tego artykułu zainspirował mnie właściwie ten filmik który dopiero kończąc artykuł znalazłem w odpowiedniej wersji na YT:

A Ty? Podejmiesz wyzwanie? Mogę pomóc zmontować Wasz film 😉

akt akt damski akt kobiecy akty akty par buduar buty do zdjęć buty na wysokim fotografia aktu fotografia intymna fotografia kobieca fotografia pikantna inspiracje kobieca sesja kobiece akty kobiece zdjęcia kobiecość kobieta kobieta i mężczyzna koiece zdjęcia oferta pikantne zdjęcia sensual sensualnie sesja aktu sesja buduar sesja kobieca sesja pikantna sesja sensual sesja sensul sesja w prezencie dla kobiety sesja w studio sesja w studio w lublinie studio w lublinie szpilki voucher na sesję wspólne zdjęcia zdjęcia buduarowe zdjęcia dla kobiet zdjęcia dla kobiety zdjęcia studyjne zdjęcia w prezencie zgrabne nogi zimowa sesja w studio zmysłowo

Dodaj komentarz