Q&A czyli pytania i odpowiedzi do Fotografii Intymnej

Q&A czyli pytania i odpowiedzi do Fotografii Intymnej tym razem w formie wideo ze sporą częścią przykładów, zdjęć z planów itp.

Słowem wprowadzenia

Przez ostatnich kilkanaście lat projekt Fotografia Intymna zaowocował wieloma sesjami podczas których wiele świetnych zdjęć. Sesje zdjęciowe obejmujące zakres akt artystyczny, fotografia buduarowa, fotografia pikantna, sensual, glamur w naszym wydaniu wybrało wiele klientek, par, a także klientów. Przez ostatnie lata wypracowaliśmy także standardy jakości oferowanych zdjęć i bezpieczeństwa dla fotografowanych przez nas osób. Nasze prace to wyjątkowe fotografie pełne zmysłów, niedopowiedzeń i intymności…

Q&A czyli pytania i odpowiedzi do Fotografii Intymnej

Zwykle pytania dostaje w formie mailingu od moich klientów. Niestety ze względu na brak czasu nie jesteśmy dostępni w mediach społecznościowych by z nami przeprowadzać wielogodzinne rozmowy za pomocą messengera, czy też innych tego typu mediów.

Ze względu by pokazać jacy jesteśmy postanowiłem nagrać serię Q&A w formie video. Na dzień dzisiejszy są to dwa odcinki. Jeżeli będzie zainteresowanie i więcej pytań – chętnie przygotuje kolejne części. Zapraszam do komentowania, proszę o udostępnienie w swoich mediach społecznościowych. Proszę o tradycyjne „łapki w górę” oraz o za subskrybowanie kanału gdzie będę się starał zamieszczać przynajmniej raz w tygodniu jakieś nowe treści.

Pytania i odpowiedzi do Fotografii Intymnej – część 1
Pytania i odpowiedzi do Fotografii Intymnej – część 2

Dodaj komentarz