Zdjęcia na portale towarzyskie

wpis w: Do ogłoszeń, Oferty | 0

Zdjęcia na portale towarzyskie które wykonujemy cieszą się dobra opinią. Jednak na portal potrzeba najczęściej tylko kilka zdjęć. Czasem wykonanie tych kilku zdjęć to sporo pracy.

Ja chcę tylko 3 zdjęcia

Często dzwonią do mnie klientki mówiąc – potrzebuje tylko 3-5 zdjęć. OK tylko ja nie wykonuje usług expresowych. Najczęściej dzwonią do mnie kobiety które potrzebują zdjęć już natychmiast. niestety założenie Fotografii Intymnej jest takie, że staramy się dopracować zdjęcia. Nie wykonujemy sesji ekspresowych.

Potrzebujesz 3-5 zdjęć najlepiej za godzinę – poszukaj kogoś innego.

Projekt Fotografia Intymna to z założenia dopracowane wcześniej w miarę możliwości w szczegółach sesje zdjęciowe trwające z założenia około 3-5 godzin (trzy godziny samych zdjęć - reszta czasu to przygotowanie, wizaż zmiana stroju itp.) z których zdjęcia klient otrzymuje w ciągu 10 dni - chyba, że życzy sobie specjalne materiały typu album czy obraz - to wtedy w zależności od wybranych propozycji trwa to odpowiednio dłużnej. W zależności od oczekiwań klienta przez 3 godziny możemy wykonać 5-10 zdjęć dopracowując je w drobnych szczegółach, jak i możemy po odpowiednim wcześniejszym przygotowaniu wykonać około 50-100 zdjęć. W obydwu wypadkach cena będzie taka sama.
Zdjęcia na portale towarzyskie
Zdjęcia na portale towarzyskie

Ile kosztuje Fotografia Intymna

Z założenia sesja Fotografii Intymnej to produkt ekskluzywny o czym pisałem już w artykule na ten temat:

Fotografia która proponujemy jest wyjątkowa ofertą na rynku stąd najtańsza na dzisiaj opcja – sesja w studio w Lublinie to koszt 1499zł. Chcesz więcej szczegółów proszę bardzo:

Sesja w Studio w Lublinie

Ja chcę zdjęcia w Warszawie

Dużo naszych klientów to ludzie mieszkający daleko od Lublina – łatwiej dojechać im do Warszawy. W takiej sytuacji nie ma problemu – jeżeli maja to być zdjęcia w nowoczesnych wnętrzach świetnym miejscem są apartamenty w centrum Warszawy:

Orientacyjny koszt sesji to 2999zł (cena jest uzależniona od terminu sesji – szczegóły do ustalenia). Cena obejmuje: wynajęcie apartamentu, pracę wizażystki, stylistki, fotografa – czyli właściwie wszystko.

Może jednak to nie jest to. Może wolisz miejsce pełne celebrytów, miejsce gdzie wykonywane są dość często sesje zdjęciowe do czasopism, miejsce gdzie często nagrywane są rodzime produkcje filmowe? Wcale nie mam tu na myśli Sandomierza i serialu “Ojciec Mateusz”. Miejscem które chce zaproponować to Hotel Narvil niedaleko Warszawy. Szczególnie polecam Apartament VIP Pacyfik Południowy – poczuj się gwiazdą. Możesz przecież zdecydować się na sesje we wnętrzach takich jak większość polskich celebrytek. Opis takiej sesji zamieściłem tutaj:

Zdjęcia na portale towarzyskie -Poczuj się celebrytą

Zdjęcia w królewskich wnętrzach

W wypadku zdjęć w Królewskich wnętrzach wszyscy boja się królewskiej ceny. Tak może być jeżeli wybierzemy na miejsce sesji apartamenty w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym, Jednak kilka kilometrów dalej możemy znaleźć często ciekawsza propozycję cenową, a miejsce na zdjęciach wychodzi naprawdę rewelacyjnie:

Zdjęcia na portale towarzyskie – królewska sesja? Czemu nie.

Chce sesję w miejscu dającym duże możliwości

Nie ma problemu. Jednym z takich miejsc które odkryłem niedawno to Hotel Berberys w Kaźmierzu Dolnym. Kilka zdjęć z sesji jaka mieliśmy okazję wykonać można zobaczyć jako dołączone do artykułu który dostępny jest tutaj:

Zdjęcia na portale towarzyskie – Hotel Berberys w Kazimierzu Dolnym


Szukam inspiracji do mojej sesji

To normalne przed sesją. Właśnie dlatego nie chcemy by nasze klientki to bagatelizowały – ten czas na przygotowanie się do sesji, zebranie pomysłów, przygotowanie strojów, rekwizytów, wybranie odpowiedniego do charakteru zdjęć miejsca na sesję. To wszystko warto zacząć od poszukania inspiracji. sami tez czasem tak robimy. Wielu klientów przesyła do nas zdjęcia wyszukane w internecie. Dzięki temu zebraliśmy te zdjęcia i można je zobaczyć na stronach temu poświęconych.

Inspiracje do sesji zdjęciowych dla kobiet można zobaczyć tutaj:

albo też tutaj: https://fotografiaintymna.wordpress.com/2017/03/22/first-blog-post/

W wypadku sesji zdjęciowych w stylu Ona i On proponuje zajrzeć tutaj: https://fotografiaintymna.wordpress.com/2017/03/22/blog-post-title/

Jeżeli zdecydujesz się na zdjęcia z przyjaciółką, koleżanką to ciekawe pomysły znajdziesz tutaj:

Zapraszamy.