Fabryka Formy – oferta dla klientów

wpis w: Oferty | 1

Zdjęcia mogą być inspiracją czy też motywacją do pracy nad sobą – doskonale wiedzą o tym Ci dla których Fabryka Formy jest miejscem do ćwiczeń, spotkań, a zarazem jest miejscem o szczególnym klimacie do rozwoju, pełne pasji, a często także humoru. Niejednokrotnie miałem okazję dowiedzieć się od swoich klientek, że przygotowanie do sesji zdjęciowej zmotywowało je do pracy nad swoim ciałem, a następnie do zmiany swojego życia na lepsze. Odkryj lepszą wersję siebie – to hasło które wiele osób wcieliło tutaj w życie.

sx_fi_DSC_2320

Fabryka Formy

Fabryka Formy S.A. od 2009 r. prowadzi działalność w obszarze fitness i wellness. Od roku 2011 jest notowana na rynku NewConnect. Przyjęty model biznesowy zakłada budowę nowoczesnej sieci centrów fitness pod nazwą Fabryka Formy.

Otrzymany tytuł „Profesjonalnego Klubu Fitness” (wg BodyLife i fit.pl) daje gwarancję wysokiej jakości obsługi i standardów pracy w ramach prowadzonych klubów. Pasja, otwartość i zespołowe działanie nadają rytm działań w Fabryce Formy. Misja Fabryki Formy mówi: Jesteśmy po to, by stymulować do życia na najwyższym poziomie, zatem najważniejsze jest to, żeby w klubach Fabryki Formy Klubowicze osiągali swoje cele i tym samym spełniali marzenia, podnosili jakość swojego życia.

Fabryka Formy angażuje się również w przedsięwzięcia propagujące zdrowy, sportowy styl życia, prawidłowe odżywianie -traktuje też swoją działalność jako edukację społeczeństwa w kierunku myślenia, że fit to sposób na życie.

/źródło: informacje na stronie Atrim Felicity

# inspiracja

Często umówienie się na sesję zdjęciową gdzie będzie pokazywane ciało wymaga jego przygotowania. Nie tylko samej skóry ale często też poprawienia jego kondycji, osiągnięcie dostępnych możliwości. Często nie trzeba wiele, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

czlowiek_rzezbiuarzem

Mogę podać wiele przykładów na to, że przy odpowiednim zaangażowaniu można uzyskać świetne efekty. To od Ciebie zależy czy w Twoim wypadku też tak będzie.

# wytrwałość

Wytrwać w postanowieniu poprawy siebie, zmiany swojego życia. Często nie jest to takie proste ale … im bardziej zbliżamy się do mety tym bardziej przynosi nam to niesamowitą satysfakcje.

# motywacja

Czasem dopada zwątpienie, niepewność ale pozytywna motywacja – ja wam jestem w stanie pokazać jakie są moje możliwości – pcha do przodu. Cieszę się, że moja fotografia staje się inspiracją dla wielu ludzi do tego by wspiąć się na szczyty swoich możliwości. By odkrywać tą lepszą wersję siebie. Cieszę się że też pomagam przełamać kolejne bariery.

# zdjęcia

Zdjęcia które mogą stać się inspiracją do Twojej lub Waszej sesji można odszukać na mojej stronie, a także na mojej stronie z inspiracjami: https://fotografiaintymna.wordpress.com/

Jak już wiesz co jest Twoim celem postaraj się do niego zmierzać. Na pewno pomogą Ci w tym trenerzy w Fabryce Formy na pewno pomogę Ci też ja dopingując Ciebie w przygotowaniach. Sam też to przechodzę zrzucając wagę z 143 kg do mojego wymarzonego 100kg, wiem jak to jest … każdy sukces mnie inspiruje i cieszy 😉

# fotografiaintymna

Na hasło ” Fabryka Formy” oferujemy 10% zniżki na zdjęcia wykonywane w ramach projektu Fotografia Intymna – oferta obejmuje zdjęcia:

Proponowana oferta nie wiąże się z innymi ofertami oraz propozycjami – każda sesja jest wyceniana indywidualnie w zależności od oczekiwań, miejsca, czasu i oczekiwanych efektów.

ZAPRASZAMY 😉

Plakat reklamujący współpracę - Fabryka Formy - Fotografia Intymna
Plakat reklamujący współpracę – Fabryka Formy – Fotografia Intymna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *