Dyskrecja gwarantowana

wpis w: Fotografia buduarowa | 0

Dyskrecja gwarantowana – to nie tylko slogan. To fakt. Założenie moje było takie, że jeżeli chce wykonywać zdjęcia osobom które na co dzień piastują ważne stanowiska lub są osobami tzw. publicznymi muszę zagwarantować im całkowitą dyskrecję z mojej strony.

Zaufanie

Dość często to podkreślam że moja praca polega na wielkim zaufaniu jakim obdarzają mnie kobiety, pary które mam okazję fotografować. Już samo obnażenie się przed obcym facetem – w tym wypadku fotografem –  jest związane z wielkim zaufaniem ze strony pozującej mi modelki i jeszcze większą odpowiedzialnością z mojej strony. Może mam staroświeckie podejście do pewnych spraw, ale zawsze jestem pełen szacunku do osób które zdecydowały się obnażyć przede mną – zdaje sobie sprawę że wymagało to od nich często przełamania swoich oporów, przekroczenia pewnych granic, wielkiej odwagi.

Dyskrecja to podstawa - fotografia intymna
Dyskrecja to podstawa – fotografia intymna

Dyskrecja gwarantowana – nie tylko dla celebrytki

Staram się tak samo traktować wszystkie swoje klientki. Każda z nich jest dla mnie ważna. Nie istotne jest czy na co dzień jest dyrektorem w wielkie firmie kosmetycznej, sędziną, czy też osobą z wysokim stopniem wojskowym, a może zwykła “kurą domową” – priorytetem dla mnie jest aby wszystkie moje klientki były zadowolone z sesji zdjęciowej i tego co im proponuję.

Zdjęcie z ukrytą twarzą - fotografia intymna
Zdjęcie z ukrytą twarzą – fotografia intymna

Czyje zdjęcia zamieszczam na swoich stronach

Na moich stronach jest sporo zdjęć w proponowanej przez nas tematyce. Prezentowane zdjęcia są fotografiami modelek które mam okazję uwiecznić wykonując im zdjęcia do portfolio. Na co dzień wykonując sesje zdjęciowe fotografii produktowej do sklepów internetowych oraz aukcji internetowych – specjalizujemy się w zdjęciach odzieży damskiej – więc mam okazję często pracować z modelkami przy sesjach takich jak na przykład ta: http://fotograflublin.com/zdjecia-odziezy-damskiej/

Wykonując tego typu zdjęcia mam kontakt z modelkami które także potrzebują zdjęć do swojego portfolio więc dość często jestem proszony o wykonanie takich zdjęć. Za obupulną zgodą zdjęcia takie mogę zamieścić na na swoich stronach. ZAWSZE proszę o pisemną zgodę modelki na publikację tego typu zdjęć.

Portfolio zarówno u modelki jak i fotografa jest to zbiór zdjęć stanowiących wizytówkę jej jego możliwości.

Modelki potrzebują zdjęć nieszablonowych ukazujących ich możliwości. Zdjęcia utrzymane w tematyce sensual, buduar, akt, wyróżniają się zwykle w portfolio ukazując piękno samej dziewczyny, kładąc nacisk na nią samą, jej urodę, a nie na makijaż, strój, czy dodatki.

Dyskrecja gwarantowana - fotografia intymna
Dyskrecja gwarantowana – fotografia intymna